Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Textiltavla 16778238

nr 1677 8238

Textiltavla

Amalia Hamrén. Signerad, daterad 1817. Bildmått: 21x15 cm, yttermått inklusive ram: 26x20 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 3 februari 2025
kl 18:26:09